Bugun...TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ SİNOP ŞUBESİ DÜZENLEDİKLERİ AÇILIŞ PROGRAMIYLA 2018/2019 FUTBOL SEZONUNU AÇTILAR.
Tarih: 18-09-2018 18:16:19 + -facebook-paylas
Tarih: 18-09-2018 18:16

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ SİNOP ŞUBESİ DÜZENLEDİKLERİ AÇILIŞ PROGRAMIYLA 2018/2019 FUTBOL SEZONUNU AÇTILAR.

Sezon açılış programında TFFHGD SİNOP ŞUBESİ 'nin spor malzemeleri hakemlere dağıtılmış olup, Programımız Sinop İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet YAĞCI 'nın Konuşması ile başladı. Mehmet YAĞCI Konuşmasında; bu etkinliği düzenleyen ve düzenlenmesinde emeği geçen şube başkanı ve yönetimine teşekkür ederek, hakem ve gözlemcilerimizin yeni sezon yeni sayfa diyerek herkesin üstüne düşeni yerine getirmesi gerektiğini, yakaladığımız başarı çıtasını daha yukarılara çıkartmamız gerektiğini belirtti. Tüm hakem ve gözlemcilerimizin, Türk spor camiasının yeni sezonunu kutlayarak sözü TFFHGD SİNOP Şube Başkanı Özgür SEVER 'e verdi. TFFHGD SİNOP ŞUBE BAŞKANI yeni sezonda birlik ve beraberliğimizi daha fazla perçinleyerek üstümüze düşeni yapmamız gerektiğinin bilincinde olarak bilgi ve başarımızı çok çalışarak sahada ortaya koymamız gerektiğini vurguladı. Yeni sezonun Sinop Hakem ve Gözlemcilerine hayırlı uğurlu olsun diyerek kazananın Türk Hakemliğinin olması temennisinde bulundu. Düzenlediğimiz açılış programımıza desteklerini esirgemeyen TFFHGD GENEL MERKEZ BAŞKANIMIZ Dr. Abdurrahman ARICI'ya, Genel Merkez Sekreter Yardımcısı, 12.nci Bölge Şube Başkanlığı sorumlusu, Ordu İHK BŞK. Kahraman MİNNET'e, Tesislerini bizlere açan SİNOP GENÇLİK ve SPOR İL MÜD. M. Kazım AÇIKBAŞ 'a, SİNOP ASKF BŞK. Ayhan ÖZHAN 'a vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Sezon açılış programı Pasta kesimi ve Hatıra fotoğrafı ile birlikte Hakemlerimiz yaptıkları çift Kale maçla yeni sezona merhaba dediler. TFFHGD SİNOP ŞUBE BAŞKANI ÖZGÜR SEVER.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Sinop
  Sinop
 • BOYABAT MANŞET
  BOYABAT MANŞET
 • Boyabat Genel Görüntü
  Boyabat Genel Görüntü
 • Boyabat Kalesi
  Boyabat Kalesi
 1. Sinop
 2. BOYABAT MANŞET
 3. Boyabat Genel Görüntü
 4. Boyabat Kalesi
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Teknolojiden Sonra Matematik
  Teknolojiden Sonra Matematik
 • GÜNDÜZ GECE SİNOP
  GÜNDÜZ GECE SİNOP
 • Tarakçı Dede Beyaz Show
  Tarakçı Dede Beyaz Show
 • Kalk Gidelim SİNOP
  Kalk Gidelim SİNOP
 • Memleket Anadolu SİNOP
  Memleket Anadolu SİNOP
 • OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
  OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
 1. Teknolojiden Sonra Matematik
 2. GÜNDÜZ GECE SİNOP
 3. Tarakçı Dede Beyaz Show
 4. Kalk Gidelim SİNOP
 5. Memleket Anadolu SİNOP
 6. OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
VİDEO GALERİ
YUKARI