Bugun...CHP’Lİ BARIŞ KARADENİZ: TÜRK GENÇLİĞİ, ATAMIZIN EMANETİNE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE SAHİP ÇIKACAKTIR
Tarih: 17-05-2018 18:59:53 + -facebook-paylas
Tarih: 17-05-2018 18:59

CHP’Lİ BARIŞ KARADENİZ: TÜRK GENÇLİĞİ, ATAMIZIN EMANETİNE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE SAHİP ÇIKACAKTIR

 

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Türk Gençliğinin birlik ve beraberlik içinde Türkiye Cumhuriyeti’ne sonsuza kadar sahip çıkacağını söyledi. Karadeniz, “Bağımsızlık ve özgürlüğümüze karşı tehditler karşısında kararlılıkla, birlik ve beraberlik içinde çelikten bir duvar gibi duran Türk Gençliği, Atamızın devrim ve ilkelerini pusula edinerek tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ne sonsuza kadar sahip çıkacaktır” dedi.

 

 

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı. “Ulusumuzun emperyalizme karşı bağımsızlık ve özgürlük mücadelesine başladığı, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun’a çıkışının 99. yıl dönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz” diyen Barış Karadeniz şöyle devam etti:

 

 

“Milletimizin gücüne inanarak Samsun’da yakılan bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin ateşi kısa sürede tüm yurdu sarmış, ülkemiz işgalden kurtarılmış, bağımsızlık ve vatan uğrunda emperyalist güçlere diz çöktürülmüştür. Türkiye Cumhuriyeti’ne uzanan bu mücadelenin inanç ve gururu bugün de bütün varlığı ile damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.

 

 

Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk ‘Benim bütün ümidim gençliktedir’ diyerek ülkemizin geleceğini gerçek bir hazine olarak gördüğü gençliğe emanet etti. Ülkemizin umudu gençlerimizin Türkiye Cumhuriyeti’nin her zaman yılmaz bekçileri ve kahraman savunucuları olacaklarına yürekten inanıyorum. Bağımsızlık ve özgürlüğümüze karşı tehditler karşısında kararlılıkla, birlik ve beraberlik içinde çelikten bir duvar gibi duran Türk Gençliği, Atamızın devrim ve ilkelerini pusula edinerek tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ne sonsuza kadar sahip çıkacaktır.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle kurtuluş yolunda kararlılıkla yürüyen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını, bu vatan için canlarını hiç düşünmeden feda eden şehitlerimizi minnetle anıyorum. Umudumuz olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.”


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Sinop
  Sinop
 • BOYABAT MANŞET
  BOYABAT MANŞET
 • Boyabat Genel Görüntü
  Boyabat Genel Görüntü
 • Boyabat Kalesi
  Boyabat Kalesi
 1. Sinop
 2. BOYABAT MANŞET
 3. Boyabat Genel Görüntü
 4. Boyabat Kalesi
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Teknolojiden Sonra Matematik
  Teknolojiden Sonra Matematik
 • GÜNDÜZ GECE SİNOP
  GÜNDÜZ GECE SİNOP
 • Tarakçı Dede Beyaz Show
  Tarakçı Dede Beyaz Show
 • Kalk Gidelim SİNOP
  Kalk Gidelim SİNOP
 • Memleket Anadolu SİNOP
  Memleket Anadolu SİNOP
 • OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
  OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
 1. Teknolojiden Sonra Matematik
 2. GÜNDÜZ GECE SİNOP
 3. Tarakçı Dede Beyaz Show
 4. Kalk Gidelim SİNOP
 5. Memleket Anadolu SİNOP
 6. OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
VİDEO GALERİ
YUKARI