Bugun...



Boyabatta Film Çekimleri Başladı
Tarih: 28-06-2019 14:15:07 Güncelleme: 28-06-2019 14:19:07 + -



facebook-paylas
Tarih: 28-06-2019 14:15

Boyabatta Film Çekimleri Başladı

Nasipse Olur Sinema Filminin Çekimleri Başladı Yapımcılığını Greenart Grup'tan Vahdet Erdoğan’ın üstlendiği Nasipse Olur filminin hazırlıkları tamamlanarak çekimleri başladı. 

 

Boyabat'ta çekimlerine başlanan Romantik komedi türündeki film, komedi ve drama dünyasının ünlü oyuncularını bir araya getiriyor.  Yapımcılığını Greenart Grup’tan Vahdet Erdoğan'ın yaptığı, senaryosunu Barış Başar’ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Kurtlar Vadisi Pusu, Direniş Karatay, İlk Aşk, Asmalı Konak gibi yapımlarda imzası bulunan Selahattin Sancaklı oturuyor.

 

Çekimleri Haziran ve Temmuz aylarında Sinop Merkez ve ilçelerinde yapılacak romantik komedi ‘Nasipse Olur’da, sıcacık bir Anadolu hikâyesi anlatılacak. “Bu filmde muhakkak herkes kendi aşk hikayesinden birer kesit bulacak” Babasının vefatından sonra hayatı alt üst olan Günfer ve mahallenin zengin çocuğu Gökhan’ın başrol olacağı filmde seyirciyi; peş peşe gelen felaketlere karşı inatçı bir mücadele, özlenen mahalle dayanışması, duygu dolu tesadüfler ve yüzleri güldüren aşk hikayesi karşılıyor.

 

Sinop Merkez ve ilçelerin tarihi ve doğal mekanlarının plato olarak kullanılacağı filmde ya nasip diyerek her türlü zorlukla mücadeleye girişen Günfer’in hikayesi, kimi zaman hüzünlendirirken, kimi zaman yüzleri güldürecek.  Film Güçlü Kadrosuyla Dikkat Çekiyor Başrollerini Algı Eke ve Burak Sevinç’in paylaştığı filmde ikiliye; Hakan Bulut, Zeyno Eracar, Nur Sürer, Yeşim Dalgıçer, Erdem Baş, Kıvanç Baran Arslan, Barış Başar, Ünal Yeter eşlik edecek. Yazar Aşkım Kapışmak da ilk oyunculuk deneyimi için Nasipse Olur oyuncuları ile birlikte kamera karşısına geçecek.

 

Yapımcılığını Greenart Grup’tan Vahdet Erdoğan'ın yaptığı, senaryosunu Barış Başar’ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Kurtlar Vadisi Pusu, Direniş Karatay, İlk Aşk, Asmalı Konak gibi yapımlarda imzası bulunan Selahattin Sancaklı oturuyor. Çekimleri Haziran ve Temmuz aylarında Sinop Merkez ve ilçelerinde yapılacak romantik komedi ‘Nasipse Olur’da, sıcacık bir Anadolu hikâyesi anlatılacak.

“Bu filmde muhakkak herkes kendi aşk hikayesinden birer kesit bulacak”

Babasının vefatından sonra hayatı alt üst olan Günfer ve mahallenin zengin çocuğu Gökhan’ın başrol olacağı filmde seyirciyi; peş peşe gelen felaketlere karşı inatçı bir mücadele, özlenen mahalle dayanışması, duygu dolu tesadüfler ve yüzleri güldüren aşk hikayesi karşılıyor. Sinop Merkez ve ilçelerin tarihi ve doğal mekanlarının plato olarak kullanılacağı filmde ya nasip diyerek her türlü zorlukla mücadeleye girişen Günfer’in hikayesi, kimi zaman hüzünlendirirken, kimi zaman yüzleri güldürecek.

Film Güçlü Kadrosuyla Dikkat Çekiyor

Başrollerini Algı Eke ve Burak Sevinç’in paylaştığı filmde ikiliye; Hakan Bulut, Zeyno Eracar, Nur Sürer, Yeşim Dalgıçer, Erdem Baş, Kıvanç Baran Arslan, Barış Başar, Ünal Yeter eşlik edecek. Yazar Aşkım Kapışmak da ilk oyunculuk deneyimi için Nasipse Olur oyuncuları ile birlikte kamera karşısına geçecek. 

-Haber Merkezi



 






Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BOYABAT Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Sinop
  Sinop
 • BOYABAT MANŞET
  BOYABAT MANŞET
 • Boyabat Genel Görüntü
  Boyabat Genel Görüntü
 • Boyabat Kalesi
  Boyabat Kalesi
 1. Sinop
 2. BOYABAT MANŞET
 3. Boyabat Genel Görüntü
 4. Boyabat Kalesi
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Teknolojiden Sonra Matematik
  Teknolojiden Sonra Matematik
 • GÜNDÜZ GECE SİNOP
  GÜNDÜZ GECE SİNOP
 • Tarakçı Dede Beyaz Show
  Tarakçı Dede Beyaz Show
 • Kalk Gidelim SİNOP
  Kalk Gidelim SİNOP
 • Memleket Anadolu SİNOP
  Memleket Anadolu SİNOP
 • OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
  OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
 1. Teknolojiden Sonra Matematik
 2. GÜNDÜZ GECE SİNOP
 3. Tarakçı Dede Beyaz Show
 4. Kalk Gidelim SİNOP
 5. Memleket Anadolu SİNOP
 6. OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
VİDEO GALERİ
YUKARI