Bugun...Bilal Erdoğan, Tügva Sinop İl Temsilciliğini Açtı
Tarih: 31-05-2018 16:16:19 Güncelleme: 31-05-2018 16:20:19 + -


Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sinop İl Temsilciliği, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’ın katılımıyla açıldı.

facebook-paylas
Tarih: 31-05-2018 16:16

Bilal Erdoğan, Tügva Sinop İl Temsilciliğini Açtı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sinop İl Temsilciliği, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.

 

 

Program güreş gösterileri ile devam ederken burada konuşan Bilal Erdoğan, "Bu Ramazan gününde, Sinop'taki TÜGVA Temsilciliği açılışı vesilesiyle burada bulunmaktan duyduğum memnuniyeti öncelikle arz etmek isterim. Hepiniz hoş geldiniz. Sefalar getirdiniz. Aslında gündemlerimiz biraz yoğun.

 

Bir yandan, Ramazan'ı konuşmak lazım. Çünkü Ramazan hakikaten her sene, Rabb'imizin bize cehennem azabından kurtulmak, uzaklaştırmak için sunduğu fevkalade fırsattır. ve bizi Ramazan'a kavuşturan Rabb'imize hamdolsun. İnşallah Kadir Gecesi'ne ve bayramına da kavuşmamıza bu Ramazan'ın sonuyla birlikte müjdelendiği gibi, cehennem azabından kurtuluşumuza da vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

 

Erdoğan'ın açıklamalarının ardından, Müftü Hayri Çelik tarafından dua edilerek kurdele kesildi ve program sonunda Bilal Erdoğan'a Sinop'a özgü çeşitli hediyeler verildi.

 

 

İskele Meydanı'nda bulunan binanın açılışına Sinop Valisi Köksal Şakalar, AK Parti Sinop Milletvekili Adayları Dr. Nazım Maviş, Ayhan Ergün, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, TÜGVA Sinop İl Temsilcisi Fatih Özcan, vakıf üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, takım elbise ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, Hasan Peker dahil, ayakta duran insanlar, düğün ve ayakkabılarGörüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, açık havaGörüntünün olası içeriği: 22 kişi, Cemalettin Koca ve Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, takım elbise ve açık hava

 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİNOP Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Sinop
  Sinop
 • BOYABAT MANŞET
  BOYABAT MANŞET
 • Boyabat Genel Görüntü
  Boyabat Genel Görüntü
 • Boyabat Kalesi
  Boyabat Kalesi
 1. Sinop
 2. BOYABAT MANŞET
 3. Boyabat Genel Görüntü
 4. Boyabat Kalesi
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Teknolojiden Sonra Matematik
  Teknolojiden Sonra Matematik
 • GÜNDÜZ GECE SİNOP
  GÜNDÜZ GECE SİNOP
 • Tarakçı Dede Beyaz Show
  Tarakçı Dede Beyaz Show
 • Kalk Gidelim SİNOP
  Kalk Gidelim SİNOP
 • Memleket Anadolu SİNOP
  Memleket Anadolu SİNOP
 • OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
  OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
 1. Teknolojiden Sonra Matematik
 2. GÜNDÜZ GECE SİNOP
 3. Tarakçı Dede Beyaz Show
 4. Kalk Gidelim SİNOP
 5. Memleket Anadolu SİNOP
 6. OSMAN GÜLŞENİN CUMA SOHBETİ..!
VİDEO GALERİ
YUKARI